درباره دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگوپارس

دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگوپارس، با مدیریت و مترجم متخصص لیلا پوراسدی با 18 سال سابقه کارمفید در زمینه انجام انواع ترجمه فعالیت مفید داشته واگر اغراق نباشد سریعترین و دقیق ترین دفتر ترجمه می باشد. این دارالترجمه با همکاری مترجمین رسمی و تخصصی توانسته است برترین دفتر خدماتی تایپ و ترجمه و ترجمه دانشجویی را تا به امروز به مشتریان در سراسرایران و جهان ارائه دهد. این وب سایت تلاشی بر تکمیل حلقه ترجمه فنی و تخصصی دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگو پارس در فضای مجازی و معرفی این وب سایت به عنوان سایت دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگو پارس (پوراسدی) در ایران می باشد.

در این سایت هر آنچه که با ترجمه تخصصی، دارالترجمه، مترجم، مترجم رسمی، نرخ ترجمه، هزینه ترجمه در دارالترجمه ها و ترجمه عمومی و تخصصی مربوط باشد قرار داده شده است اگر فکر می کنید موضوعی هست که مرتبط با حوزه فعالیت دفاتر ترجمه است و نیاز است در این سایت باشد با تلفن دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگوپارس تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید. با کمال میل در پاسخگویی به سوالات مربوطه حاضریم. در ضمن در تالار گفتگوی (فروم) سایت می توانید مطالب یا موضوعات مرتبط با حوزه ترجمه، مترجمان، دارالترجمه، ترجمه سرفصل و هزینه های دارالترجمه را در انجمن ها با دیگران به اشتراک بگذارید یا خود موضوع جدیدی رو پایه ریزی نمایید. در سایت لینگوپارس می توانید از فایل های ترجمه شده انگلیسی مختلف در صفحه دانلود فرم ها ی ترجمه انگلیسی بهرمند گردید. امید این تلاش ما موثر واقع گردد.

در مورد ترجمه زبان انگلیسی به فارسی و فارسی انگلیسی (عمومی و تخصصی) که بخش عمده فعالیت دفاتر ترجمه را شامل می شود، ما در دفتر ترجمه پوراسدی آن طوری که شما راحت تر هستید سفارش شما را انجام میدهیم. آنلاین یا حضوری، فوری یا به روال معمول انجام میدیم. این دفتر خدماتی تایپ و ترجمه به طور اختصاصی بخشی برای ترجمه سرفصل دروس دانشگاهی و بخشی برای کارهای دانشجویی شامل مقالات و متون، پروپوزال،چکیده و پایان نامه دارد.

مقالات isi نیز یکی از توانمندی های ما در این دفتر می باشد. بهترین ترجمه ی مقالات برای چاپ در ژورنال های تخصصی رو ما انجام می دهیم.

اگر شما مشتری گرامی بخواهید در مورد مشتریان ما هم بدانید. حداقل 2 تا بانک و 2 بیمارستان و چندین شرکت تولید کننده، صادرکننده و شرکت های متعدد خدمات مهندسی و چند برند مطرح فعال در ایران از مشتریان ما هستند. علاوه بر این چندین موسسه اعزام دانشجو نیز از خدمات ترجمه فوری ما بهرمند می گردند.

ضمنا دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگوپارس افتخار دارد ترجمه های متنوع به زبانهای ذیل در خدمت شما دوستان باشد

انگلیسی ——- فارسی

آذری ——- فارسی

استانبولی ——- فارسی

روسی ——- فارسی

چینی ——- فارسی

عربی ——- فارسی

فرانسه ——- فارسی

آلمانی ——- فارسی

چینی ——- فارسی

همچنین دفتر خدماتی تایپ و ترجمه لینگوپارس در خصوص تشکیل کلاس های فن ترجمه اهتمام نموده ونسبت به تشکیل کلاس های آموزش فن ترجمه اقدام کرده و مترجمین و همکاران خود را بعد از آموزش و آزمون از بین آنها انتخاب می نماید.